Boll generálním sponzorem finále týmového mistrovství světa na ledě v Sanoku!

Ve dnech 25.-26. ledna se v Sanoku konalo finále týmového mistrovství světa na ledě, jehož generálním sponzorem byla firma Boll. Tyto dvoudenní závody se i přes zimní období těší obrovskému zájmu a přitahují do Sanoku celou řadu fanoušků nejen z Polska, ale i z celé Evropy. V rámci polského týmu jsme mohli sledovat: Grzegorza Knappa, Pawła Strugału a Mirosława Daniszewského.  Kromě našeho týmu se závodů zúčastnilo ještě šest týmů z různých stran světa: z Ruska, Německa, České republiky, Švédska, Finska a Rakouska. Místa na stupních vítězů obsadili: tým z Ruska (55+3) - na prvním místě, na druhém Rakousko (55+2) a na třetím Švédsko (32). Náš tým po dvou dnech vzrušujícího zápasu na ledové dráze skončil na čtvrtém místě.  Už dnes čekáme na další ročník závodů v Sanoku!

Prohlédněte si také: Ice Racing Sanok 2013 - VIDEO1, Ice Racing Sanok 2013- VIDEO 2

powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
powiększ
Informace o souborech cookies

Tyto stránky využívají soubory cookies, které se ukládají na Vašem počítači. Tato technologie se využívá k funkčním, statistickým a reklamním účelům. Ukládání cookies lze kdykoliv zablokovat. Více informací najdete v Zásadách ochrany soukromých údajů.

AkceptovatZavřít
YouTubeFacebook