Niels Kristian Iversen získal třetí místo v Grand Prix Švédska

Niels Kristian Iversen získal třetí místo v Grand Prix Švédska. Na trati ve Stockholmu od soutěžícího Steel byli prostě lepší Tai Woffinden a Greg Hancock. Krzysztof Kasprzak lepší než ta minulá, ale zase daleko. Škoda, že šel Matej Zagar. Niels Kristian Iversen zahájil turnaj s vítězstvím. Ve třetím závodě Dane zvítězil v soutěži opakovaný start (před první oblouk zhroutil Tai Woffinden) a unthreatened závodil až do cíle. Si jistý, že se hromadí další úspěchy na cestě do semifinále. V boji o finále "PUK" Znovu dobrý start, ale on dal předjet Woffindenowi. Oba se zapsal do první čtyřce. Rozhodující jízda od začátku, ale patřil k Angličana. Iversen byl vydrží, ale na druhém kole, se podařilo udržet náskok před Maciej Janowskiegoi odbavit na pódiu. To znamená, že 33-letý má stále reálnou šanci na druhé bronzové medaile na mistrovství světa jednotlivce v jeho kariéře. Také oni stáli na stupních vítězů jako zlatý medailista Tai Woffinden (Velká Británie) - 16 (0,2,3,2,3,3,3) + 1 místo v konečném stříbrné Greg Hancock (USA) - 16 (3,3,1 , 2,3,2,2) + 2. místo ve finále.